ERA-2ARC7870X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARC7870X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2ARC7870X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 787 OHM 0.25% 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERA-2ARC7870X.pdf2.ERA-2ARC7870X.pdf3.ERA-2ARC7870X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERA-2ARC7870Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2ARC7870X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 787 OHM 0.25% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2A Erresistentzia 787 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)