ERA-2ARC2151X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARC2151X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2ARC2151X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.15K OHM 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERA-2ARC2151X.pdf2.ERA-2ARC2151X.pdf3.ERA-2ARC2151X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERA-2ARC2151Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2ARC2151X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 2.15K OHM 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2A Erresistentzia 2.15 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)