ERA-2ARB3242X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARB3242X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2ARB3242X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 32.4KOHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERA-2ARB3242X.pdf2.ERA-2ARB3242X.pdf3.ERA-2ARB3242X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERA-2ARB3242Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2ARB3242X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 32.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2A Erresistentzia 32.4 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)