ERA-2ARB1651X
PanasonicPanasonic
ERA-2ARB1651X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2ARB1651X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERA-2ARB1651X.pdf2.ERA-2ARB1651X.pdf3.ERA-2ARB1651X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERA-2ARB1651Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2ARB1651X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2A Erresistentzia 1.65 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)