ERA-2AEC1741X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2AEC1741X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.74K OHM 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERA-2AEC1741X.pdf2.ERA-2AEC1741X.pdf3.ERA-2AEC1741X.pdf
  • Mezua
ERA-2AEC1741Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2AEC1741X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.74K OHM 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2A Erresistentzia 1.74 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERA2AEC1741X
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.74 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film