ERA-2AEB5230X
PanasonicPanasonic
ERA-2AEB5230X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-2AEB5230X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 523 OHM 0.1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.ERA-2AEB5230X.pdf2.ERA-2AEB5230X.pdf3.ERA-2AEB5230X.pdf
  • Mezua
ERA-2AEB5230Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-2AEB5230X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 523 OHM 0.1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERA-2A Erresistentzia 523 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERA-2AEB5230X-ND
ERA2AEB5230X
P523DCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 523 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film