ERA-1ARC9090C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC9090C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1ARC9090C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 909 OHM 0.25% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1ARC9090C.pdf2.ERA-1ARC9090C.pdf3.ERA-1ARC9090C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERA-1ARC9090Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1ARC9090C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 909 OHM 0.25% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERA-1A Erresistentzia 909 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)