ERA-1ARC1910C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC1910C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1ARC1910C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 191 OHM 0.25% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1ARC1910C.pdf2.ERA-1ARC1910C.pdf3.ERA-1ARC1910C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERA-1ARC1910Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1ARC1910C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 191 OHM 0.25% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERA-1A Erresistentzia 191 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak P121476DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 191 Ohms ±0.25% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film