ERA-1ARC132C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARC132C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1ARC132C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.3KOHM 0.25% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1ARC132C.pdf2.ERA-1ARC132C.pdf3.ERA-1ARC132C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERA-1ARC132Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1ARC132C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.3KOHM 0.25% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 744994 pcs Datuen fitxa 1.ERA-1ARC132C.pdf2.ERA-1ARC132C.pdf3.ERA-1ARC132C.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERA-1A Erresistentzia 1.3 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak ERA1ARC132C
P121431TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.3 kOhms ±0.25% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film