ERA-1ARB302C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB302C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1ARB302C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3K OHM 0.1% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1ARB302C.pdf2.ERA-1ARB302C.pdf3.ERA-1ARB302C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERA-1ARB302Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1ARB302C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 3K OHM 0.1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148113 pcs Datuen fitxa 1.ERA-1ARB302C.pdf2.ERA-1ARB302C.pdf3.ERA-1ARB302C.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERA-1A Erresistentzia 3 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)