ERA-1ARB2670C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-1ARB2670C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1ARB2670C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 267 OHM 0.1% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1ARB2670C.pdf2.ERA-1ARB2670C.pdf3.ERA-1ARB2670C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
ERA-1ARB2670Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1ARB2670C fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 267 OHM 0.1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.05W, 1/20W
Tentsioa - Tasa 0201 Lodiera (Max) ±10ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series ERA-1A
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak ERA1ARB2670C
P121718TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERA-1ARB2670C Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 267 Ohm ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1%
deskribapena RES SMD 267 OHM 0.1% 1/20W 0201 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film