ERA-1ARB1430C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB1430C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1ARB1430C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 143 OHM 0.1% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1ARB1430C.pdf2.ERA-1ARB1430C.pdf3.ERA-1ARB1430C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERA-1ARB1430Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1ARB1430C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 143 OHM 0.1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±10ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERA-1A Erresistentzia 143 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak ERA1ARB1430C
P121694TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 143 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film