ERA-1AEB6491C
PanasonicPanasonic
ERA-1AEB6491C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-1AEB6491C
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.49KOHM 0.1% 1/20W 0201
Fitxak: 1.ERA-1AEB6491C.pdf2.ERA-1AEB6491C.pdf3.ERA-1AEB6491C.pdf
  • Mezua
ERA-1AEB6491Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-1AEB6491C fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 6.49KOHM 0.1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series ERA-1A Erresistentzia 6.49 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.010" (0.26mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.49 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Konposizio Thin Film