ELL-VEG6R8N
PanasonicPanasonic
ELL-VEG6R8N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-VEG6R8N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 650MA 350 MOHM
Fitxak: ELL-VEG6R8N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELL-VEG6R8Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-VEG6R8N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 6.8UH 650MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 514126 pcs Datuen fitxa ELL-VEG6R8N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELLVEG6R8N
PCD2280TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 350 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm
Uneko balorazioa 650mA Uneko - Saturazioa 580mA