ELL-SFG1R0NA
PanasonicPanasonic
ELL-SFG1R0NA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-SFG1R0NA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD
Fitxak: ELL-SFG1R0NA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELL-SFG1R0NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-SFG1R0NA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134384 pcs Datuen fitxa ELL-SFG1R0NA.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2411DKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 49 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 49 mOhm
Uneko balorazioa 1.7A Uneko - Saturazioa 1.8A