ELL-8UV101M
PanasonicPanasonic
ELL-8UV101M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-8UV101M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 0.82MA 160 MOHM
Fitxak: ELL-8UV101M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-8UV101Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-8UV101M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 100UH 0.82MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68713 pcs Datuen fitxa ELL-8UV101M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
estali Unshielded Series ELL-8UV
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2143DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 0.82mA 160 Ohm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 160 Ohm
Uneko balorazioa 0.82mA Uneko - Saturazioa -