ELL-8TP4R7NB
PanasonicPanasonic
ELL-8TP4R7NB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-8TP4R7NB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 4A 14 MOHM SMD
Fitxak: 1.ELL-8TP4R7NB.pdf2.ELL-8TP4R7NB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ELL-8TP4R7NBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-8TP4R7NB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.7UH 4A 14 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181969 pcs Datuen fitxa 1.ELL-8TP4R7NB.pdf2.ELL-8TP4R7NB.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) estali Shielded
Series P balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak ELL8TP4R7NB
PCD2442TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 4A 14 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 14 mOhm Uneko balorazioa 4A
Uneko - Saturazioa 4A