ELL-6PV5R6N
PanasonicPanasonic
ELL-6PV5R6N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-6PV5R6N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 1.45A 49 MOHM
Fitxak: ELL-6PV5R6N.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ELL-6PV5R6Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-6PV5R6N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 5.6UH 1.45A 49 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 70082 pcs Datuen fitxa ELL-6PV5R6N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD1724CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 1.45A 49 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 49 mOhm
Uneko balorazioa 1.45A Uneko - Saturazioa -