ELL-6PV1R8N
PanasonicPanasonic
ELL-6PV1R8N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-6PV1R8N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8UH 2.5A 24 MOHM SMD
Fitxak: ELL-6PV1R8N.pdf
  • Mezua
ELL-6PV1R8Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-6PV1R8N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1.8UH 2.5A 24 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4174 pcs Datuen fitxa ELL-6PV1R8N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL6PV1R8N
PCD1719TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 24 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 24 mOhm
Uneko balorazioa 2.5A Uneko - Saturazioa -