ELL-5GM2R2N
PanasonicPanasonic
ELL-5GM2R2N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-5GM2R2N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.6A 53 MOHM SMD
Fitxak: ELL-5GM2R2N.pdf
  • Mezua
ELL-5GM2R2Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-5GM2R2N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.6A 53 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4120 pcs Datuen fitxa ELL-5GM2R2N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series M
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL5GM2R2N
PCD2073TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 53 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 53 mOhm
Uneko balorazioa 1.6A Uneko - Saturazioa -