ELL-4LG100MA
PanasonicPanasonic
ELL-4LG100MA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4LG100MA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 950MA 200 MOHM
Fitxak: ELL-4LG100MA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ELL-4LG100MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4LG100MA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 10UH 950MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 333690 pcs Datuen fitxa ELL-4LG100MA.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL4LG100MA
PCD2220TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 10µH Shielded Wirewound Inductor 950mA 200 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm
Uneko balorazioa 950mA Uneko - Saturazioa 800mA