ELJ-RF1N2ZFB
PanasonicPanasonic
ELJ-RF1N2ZFB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-RF1N2ZFB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2NH 400MA 60 MOHM
Fitxak: ELJ-RF1N2ZFB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ELJ-RF1N2ZFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-RF1N2ZFB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1.2NH 400MA 60 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 675400 pcs Datuen fitxa ELJ-RF1N2ZFB.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series RF
balorazio - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak PCD1899CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 1.2nH
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Frekuentzia - Self Resonant 6GHz
Deskribapen zehatza 1.2nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 60 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -