ELJ-RE82NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE82NJFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-RE82NJFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82NH 250MA 1.5 OHM SMD
Fitxak: ELJ-RE82NJFA.pdf
  • Mezua
ELJ-RE82NJFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-RE82NJFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 82NH 250MA 1.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6234 pcs Datuen fitxa ELJ-RE82NJFA.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series RE
balorazio - Q @ Freq 12 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak PCD1984CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 82nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.5GHz
Deskribapen zehatza 82nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 1.5 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -