ELJ-RE6N8JF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE6N8JF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-RE6N8JF2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8NH 430MA 200 MOHM
Fitxak: ELJ-RE6N8JF2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELJ-RE6N8JF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-RE6N8JF2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 6.8NH 430MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3222 pcs Datuen fitxa ELJ-RE6N8JF2.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series RE
balorazio - Q @ Freq 9 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak ELJRE6N8JF2
PCD1149TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 6.8nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.55GHz
Deskribapen zehatza 6.8nH Unshielded Multilayer Inductor 430mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 430mA Uneko - Saturazioa -