ELJ-RE47NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE47NJFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-RE47NJFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM
Fitxak: ELJ-RE47NJFA.pdf
  • Mezua
ELJ-RE47NJFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-RE47NJFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4794 pcs Datuen fitxa ELJ-RE47NJFA.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series RE
balorazio - Q @ Freq 11 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak PCD1981CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 47nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.8GHz
Deskribapen zehatza 47nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 950 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 950 mOhm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -