ELJ-RE3N9JF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE3N9JF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-RE3N9JF2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM
Fitxak: ELJ-RE3N9JF2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELJ-RE3N9JF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-RE3N9JF2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5555 pcs Datuen fitxa ELJ-RE3N9JF2.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series RE
balorazio - Q @ Freq 9 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak ELJRE3N9JF2
PCD1146TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 3.9nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.5GHz
Deskribapen zehatza 3.9nH Unshielded Multilayer Inductor 450mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 150 mOhm Max
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa -