ELJ-RE22NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE22NJFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-RE22NJFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM
Fitxak: ELJ-RE22NJFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELJ-RE22NJFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-RE22NJFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 668623 pcs Datuen fitxa ELJ-RE22NJFA.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series RE
balorazio - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak PCD1977DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 22nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 2GHz
Deskribapen zehatza 22nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -