ELJ-PE2N7KFA
PanasonicPanasonic
ELJ-PE2N7KFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-PE2N7KFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7NH 2.1A 30 MOHM SMD
Fitxak: ELJ-PE2N7KFA.pdf
  • Mezua
ELJ-PE2N7KFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-PE2N7KFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.7NH 2.1A 30 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6014 pcs Datuen fitxa ELJ-PE2N7KFA.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series PE
balorazio - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak PCD1949DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 2.7nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.5GHz
Deskribapen zehatza 2.7nH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 30 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 30 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ELJ-PE4N7KFA
ELJ-PE4N7KFA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: FIXED IND 4.7NH 2.1A 50 MOHM SMD
Stockean: 5679 pcs
Deskarga: ELJ-PE4N7KFA.pdf
RFQ
ELJ-PE18NKFA
ELJ-PE18NKFA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: FIXED IND 18NH 800MA 120 MOHM
Stockean: 274153 pcs
Deskarga: ELJ-PE18NKFA.pdf
RFQ
ELJ-PE2N7KF
ELJ-PE2N7KF
deskribapena: FIXED IND 2.7NH 2.1A 30 MOHM SMD