ELJ-PA390KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA390KF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-PA390KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 145MA 1.9 OHM SMD
Fitxak: ELJ-PA390KF.pdf
  • Mezua
ELJ-PA390KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-PA390KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 39UH 145MA 1.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3928 pcs Datuen fitxa ELJ-PA390KF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series PA
balorazio - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak PCD1491CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 11MHz
Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 1.9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.9 Ohm Max
Uneko balorazioa 145mA Uneko - Saturazioa -