ELJ-PA270KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA270KF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-PA270KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 165MA 1.45 OHM
Fitxak: ELJ-PA270KF.pdf
  • Mezua
ELJ-PA270KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-PA270KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 27UH 165MA 1.45 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3534 pcs Datuen fitxa ELJ-PA270KF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series PA
balorazio - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak ELJPA270KF
PCD1489TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Deskribapen zehatza 27µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 1.45 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.45 Ohm Max
Uneko balorazioa 165mA Uneko - Saturazioa -