ELJ-PA180KF
PanasonicPanasonic
ELJ-PA180KF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-PA180KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM
Fitxak: ELJ-PA180KF.pdf
  • Mezua
ELJ-PA180KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-PA180KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2944 pcs Datuen fitxa ELJ-PA180KF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series PA
balorazio - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak ELJPA180KF
PCD1487TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 17MHz
Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Wirewound Inductor 205mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 900 mOhm Max
Uneko balorazioa 205mA Uneko - Saturazioa -