ELJ-NJ6N8ZF2
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NJ6N8ZF2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8NH 750MA 80 MOHM
Fitxak: 1.ELJ-NJ6N8ZF2.pdf2.ELJ-NJ6N8ZF2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELJ-NJ6N8ZF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NJ6N8ZF2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 6.8NH 750MA 80 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5287 pcs Datuen fitxa 1.ELJ-NJ6N8ZF2.pdf2.ELJ-NJ6N8ZF2.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series NJ
balorazio - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak ELJNJ6N8ZF2
PCD1805TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 6.8nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 6GHz
Deskribapen zehatza 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 80 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 80 mOhm Max
Uneko balorazioa 750mA Uneko - Saturazioa -