ELJ-ND33NKF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND33NKF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-ND33NKF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
Fitxak: ELJ-ND33NKF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ELJ-ND33NKFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-ND33NKF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 227446 pcs Datuen fitxa ELJ-ND33NKF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series ND
balorazio - Q @ Freq 15 @ 100MHz