ELJ-NA4R7JF
PanasonicPanasonic
ELJ-NA4R7JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NA4R7JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 70MA 7.7 OHM SMD
Fitxak: ELJ-NA4R7JF.pdf
  • Mezua
ELJ-NA4R7JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NA4R7JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.7UH 70MA 7.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4398 pcs Datuen fitxa ELJ-NA4R7JF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series NA
balorazio - Q @ Freq 13 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak ELJNA4R7JF
PCD1139TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 52MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 7.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 7.7 Ohm Max
Uneko balorazioa 70mA Uneko - Saturazioa -