ELJ-LA470KF
PanasonicPanasonic
ELJ-LA470KF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-LA470KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 165MA 4.3 OHM SMD
Fitxak: ELJ-LA470KF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELJ-LA470KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-LA470KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 47UH 165MA 4.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238311 pcs Datuen fitxa ELJ-LA470KF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series LA
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak P15215CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 4.3 Ohm 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 4.3 Ohm
Uneko balorazioa 165mA Uneko - Saturazioa 300mA