ELJ-FB391KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB391KF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-FB391KF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390UH 70MA 19 OHM SMD
Fitxak: ELJ-FB391KF.pdf
  • Mezua
ELJ-FB391KFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-FB391KF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 390UH 70MA 19 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4401 pcs Datuen fitxa ELJ-FB391KF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series FB
balorazio - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak ELJFB391KF Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 390µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.3MHz
Deskribapen zehatza 390µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 19 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 19 Ohm Max
Uneko balorazioa 70mA Uneko - Saturazioa -