ELJ-FB330JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB330JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-FB330JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 175MA 3.1 OHM SMD
Fitxak: ELJ-FB330JF.pdf
  • Mezua
ELJ-FB330JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-FB330JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 33UH 175MA 3.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5434 pcs Datuen fitxa ELJ-FB330JF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series FB
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak ELJFB330JF
PCD1459TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 12MHz
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 175mA 3.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 3.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 175mA Uneko - Saturazioa -