ELJ-FB220JF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB220JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-FB220JF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD
Fitxak: ELJ-FB220JF.pdf
  • Mezua
ELJ-FB220JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-FB220JF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2745 pcs Datuen fitxa ELJ-FB220JF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series FB
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak PCD1457CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 15MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 195mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 2.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 195mA Uneko - Saturazioa -