ELG-TEA2R2NA
PanasonicPanasonic
ELG-TEA2R2NA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELG-TEA2R2NA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 800MA 200 MOHM
Fitxak: 1.ELG-TEA2R2NA.pdf2.ELG-TEA2R2NA.pdf3.ELG-TEA2R2NA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELG-TEA2R2NAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELG-TEA2R2NA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.2UH 800MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418696 pcs Datuen fitxa 1.ELG-TEA2R2NA.pdf2.ELG-TEA2R2NA.pdf3.ELG-TEA2R2NA.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series ELGTEA
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak PCD2420CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 55MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 800mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 800mA Uneko - Saturazioa -