ELF-20N020A
PanasonicPanasonic
ELF-20N020A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELF-20N020A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH
Fitxak: ELF-20N020A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELF-20N020Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELF-20N020A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3600 pcs Datuen fitxa ELF-20N020A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm) Series N