ELF-18N016A
PanasonicPanasonic
ELF-18N016A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELF-18N016A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH
Fitxak: ELF-18N016A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELF-18N016Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELF-18N016A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4857 pcs Datuen fitxa ELF-18N016A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm) Series N