ELF-15N004A
PanasonicPanasonic
ELF-15N004A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELF-15N004A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH
Fitxak: ELF-15N004A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ELF-15N004Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELF-15N004A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4074 pcs Datuen fitxa ELF-15N004A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm) Series N
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak ELF15N004A
PLK1066
Tenperatura operatiboa - Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera (Max) 0.886" (22.50mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.966 Ohm (Typ) DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1.966 Ohm (Typ)
Uneko balorazioa (Max) 400mA Homologazioak -