ELC11D120F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC11D120F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 3.4A 30 MOHM TH
Fitxak: ELC11D120F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ELC11D120Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC11D120F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 12UH 3.4A 30 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204645 pcs Datuen fitxa ELC11D120F.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.453" Dia (11.50mm)
estali Unshielded Series ELC11D
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.547" (13.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Wirewound Inductor 3.4A 30 mOhm Radial, Vertical Cylinder
DC Erresistentzia (DCR) 30 mOhm Uneko balorazioa 3.4A