ELC-3FN7R5N
PanasonicPanasonic
ELC-3FN7R5N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-3FN7R5N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 7.5UH 600MA 390 MOHM
Fitxak: ELC-3FN7R5N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELC-3FN7R5Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-3FN7R5N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 7.5UH 600MA 390 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359721 pcs Datuen fitxa ELC-3FN7R5N.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series N
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELC3FN7R5N
PCD2041TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 7.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 7.5µH Unshielded Inductor 600mA 390 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 390 mOhm
Uneko balorazioa 600mA Uneko - Saturazioa -