ELC-12E220L
PanasonicPanasonic
ELC-12E220L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-12E220L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 2.8A 33 MOHM TH
Fitxak: ELC-12E220L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ELC-12E220Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-12E220L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 22UH 2.8A 33 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157342 pcs Datuen fitxa ELC-12E220L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.531" Dia (13.50mm)
estali Shielded Series 12E
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ELC12E220L Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.768" (19.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 33 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 33 mOhm
Uneko balorazioa 2.8A Uneko - Saturazioa -