ELC-09D220DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D220DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D220DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 1.8A 51 MOHM TH
Fitxak: ELC-09D220DF.pdf
  • Mezua
ELC-09D220DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D220DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 22UH 1.8A 51 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 335159 pcs Datuen fitxa ELC-09D220DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
Beste izenak ELC09D220DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 51 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 51 mOhm
Uneko balorazioa 1.8A Uneko - Saturazioa -