ELC-09D152DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D152DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-09D152DF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5MH 210MA 2.8 OHM TH
Fitxak: ELC-09D152DF.pdf
  • Mezua
ELC-09D152DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-09D152DF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1.5MH 210MA 2.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 380991 pcs Datuen fitxa ELC-09D152DF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia (9.50mm)
Beste izenak ELC09D152DF Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 1.5mH
Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 2.8 Ohm Radial DC Erresistentzia (DCR) 2.8 Ohm
Uneko balorazioa 210mA Uneko - Saturazioa -