ELC-06D331E
PanasonicPanasonic
ELC-06D331E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELC-06D331E
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 300MA 740 MOHM
Fitxak: ELC-06D331E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ELC-06D331Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELC-06D331E fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 330UH 300MA 740 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 311691 pcs Datuen fitxa ELC-06D331E.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.264" Dia (6.70mm)
estali Unshielded Series 06D
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak ELC06D331E Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 300mA 740 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 740 mOhm
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -