EFO-MN4004A4
PanasonicPanasonic
EFO-MN4004A4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EFO-MN4004A4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CER RES 4.0000MHZ T/H
Fitxak: EFO-MN4004A4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EFO-MN4004A4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EFO-MN4004A4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CER RES 4.0000MHZ T/H Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 230105 pcs Datuen fitxa EFO-MN4004A4.pdf
Mota Ceramic Tamaina / dimentsioa 0.335" L x 0.158" W (8.50mm x 4.00mm)
Series EFO-MN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch Beste izenak EFOMN4004A4
PX400MN
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera 0.197" (5.00mm) Maiztasuna Tolerantzia ±0.5%
Maiztasuna Egonkortasuna ±0.3% Frequency 4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4MHz Ceramic Resonator ±0.3% -20°C ~ 80°C Through Hole