EEV-TG1V101P
PanasonicPanasonic
EEV-TG1V101P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV-TG1V101P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEV-TG1V101P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEV-TG1V101Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV-TG1V101P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3976 pcs Datuen fitxa EEV-TG1V101P.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series TG Ripple Current @ maiztasuna baxua 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 270mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak EEVTG1V101P
PCE3682TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 100µF